Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Храната е едно од врвните искуства што ги зближува готвачите и луѓето. Веројатно гледаме дека чиниите и чиниите SPOT од колекцијата Hosen Two Eight Color го одразуваат овој топол дух и одговараат на амбициите на готвачите.

КОЛЕКЦИЈА НА ТЕКСТУРА - 2021 Нов дизајн Сетови за садови за вечера од порцелан со висока температура со уникатен дизајн керамички комплети за ресторан хотел
Уникатните садови со црвена и зелена боја, со мат и сјајна површина, со различен дизајн, би можеле да се користат за убаво украсување на масите во вашиот ресторан со храна. И да ги задоволи размислувањата на различни готвачи.
БАКАРНО СИНО - Морден стил Градиент Гр и Сјајни порцелански комплети за јадење за ресторани на големо со прилагодено
Реактивна глазура во боја е светлиот соп на оваа колекција. Од овој нов ресторан за јадење, различни форми и различни големини за вашиот избор.
LOTUS BLUE - 2021 Нов производ Сетови за садови од сина порцелан, глазирани садови за ресторани Керамички со прилагодено
Еден од новите и уникатни сини керамички садови, не е само со сино небо, туку и се вклопува во чистото сино океан. Со визуелно влијание, направете ја вашата храна вкусна и убав.
ЗЕЛЕНА ЏУНГЛА - Популарен рустикален стил на зелени емајлирани садови за вечера, порцелански комплети за ресторани од класа АБ
Нови зелени ресторански чинии на големо. Различните садови со големи димензии во различни форми, достапни за ресторанот на пазарот во Југоисточна Азија. Тие се издржливи и безбедни за миење садови и микробранова печка.
Нашата услуга

Ако ви треба какво било прилагодување за вашата сопствена идеја за садови, дозволете професионалната услуга за прилагодување на Hosen да ја оствари оваа идеја.

1. Прашање: Клиентот ја нуди сликата или нацрта слика за идејата со детална спецификација, димензија, материјал и барања за усогласеност.

2. Дизајн: дизајнерскиот тим извлекува 3Д слика за ваша потврда за дизајнот, а потоа работи во примероци. Тимот се вклучи од почетокот на проектот за да се обезбедат најдобри сопствени дизајнирани производи за да одговараат на потребите на клиентите.

4. Управување со квалитет: Со цел да се подигнат висококвалитетни структури, одржуваме ефективно& ефикасен систем за управување со квалитет.

Решение
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и самоуверено со нашите производи во нивните садови. Производите на Hosen Two Eight Ceramics опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите карактеристики.ХОТЕЛ, РЕСТОРАН, ПЛЕВЕЊЕ, НАСТАНИ, СУПЕР МАРКЕТ.

ХОТЕЛСКО РЕШЕНИЕ
Белата колекција на садови ги исполнува условите за секој дел од хотелот, како лоби, шведска маса, специјален ресторан, главна вечера, бар...Контактирајте за повеќе детали
РЕШЕНИЕ ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ СВАДБИ
Плочата за полнач со сјајно злато, сребро може да одговори на барањето од клиентот за изнајмување на кој му треба овој фенси прибор за јадење на настанот.
РЕСТОРАНСКО РЕШЕНИЕ
Колекцијата на садови во боја го исполнува различниот концепт на ресторан, ОГАЖНА КОЛЕКЦИЈА, УРБАНА КОЛЕКЦИЈА, КОЛЕКЦИЈА НА МАГЛИ...Кликнете за повеќе футрола во ресторанот за вашата проверка
СЕТ ЗА ВЕЧЕРИ СУПЕР МАРКЕТ
Hosen Two Eight Ceramics понуди садови за вечера во комплет пакет, особено за 18 парчиња по комплет, 24 парчиња по сет. Спакувајте го во безбедно пакување и обезбедете ја безбедноста на стоката за време на транспортот или онлајн продажбата.
За нас

Hosen Two Eight Ceramics како производител на садови од 1998 година

Со производствена површина од 30.000 квадратни метри, компанијата е опремена со одлични производствени вештини, професионален тим, висока производствена способност, строго модерно управување. Со комбинација на традиционални занаети и модерна технологија, Two Eight Ceramics се придржува до политиката на создавање нови производи и следење на уметнички стил; обезбедуваме извонредни производи за да одговориме на различните барања на клиентите.

АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ

Само кажете ни го вашето барање, ние можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Chat
Now

Испратете го вашето барање